Albumy muzyczne
To co dał nam świat

Paulla To co dał nam świat Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "To co dał nam świat" (Paulla). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Paulla.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-04-27

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "To co dał nam świat".

O albumie

Wokalistka przejmująco zinterpretowała jeden z wielkich przebojów króla polskiej piosenki, Krzysztofa Krawczyka.


Krzysztof Krawczyk
 był artystą niezwykłym. Otwartym na wyzwania muzyczne, łączącym pokolenia. Jego odejście wstrząsnęło wszystkimi fanami muzyki, a dla artystów, podziwiających jego wyjątkowy talent, oznaczało koniec pewnej epoki.

Paulla postanowiła swój żal wyrazić muzycznie. Wybrała piosenkę, która wzrusza ją najbardziej, czyli „To co dał nam świat”. W hołdzie dla Krzysztofa Krawczyka i jego talentu nagrała ten niezapomniany utwór w akustyczno-symfonicznej aranżacji, podkreślającej emocje, duszę i moc, które kryją się w piosence.

Teledysk do utworu zastał nagrany w rodzinnym mieście Krzysztofa Krawczyka, Łodzi. Pokazuje klimat tego miasta i ulubione miejsca artysty. „To, co dał nam świat, niespodzianie zabrał los”. Swoją wersją tej piosenki Paulla zatrzymuje na chwilę czas.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "To co dał nam świat" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "To co dał nam świat".

Więcej

Paulla
Paulla - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!