Albumy muzyczne
nowość Hold My Love

Paulla Hold My Love Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Hold My Love" (Paulla). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Paulla.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-08-03

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Hold My Love".

Płyta nr 1

  1. 1. Hold My Love - Paulla

O albumie

Nowy singiel Paulli elektryzuje nowoczesnym brzmieniem na najwyższym światowym poziomie. W efektownym teledysku „Hold my love” możecie zobaczyć gwiazdę programu „Top Model”. Polska wersja piosenki, „Ostatnia Noc” zakwalifikowała się do konkursu PREMIER w 58. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Za produkcję najnowszej piosenki Paulli, „Hold My Love”, czyli angielskojęzycznej wersji utworu „Ostatnia Noc”, odpowiada niezwykły duet – Grizzlee oraz Don Juan Wielki (znany z MIYO). Nowoczesne brzmienia, światowy poziom i zaskakująca Paulla, śpiewająca w języku angielskim - tego jeszcze nie było na polskiej scenie muzycznej!

Do piosenki „Hold My Love” powstał również niezwykły teledysk. Wystąpili w nim model, albinos Łukasz Bogusławski, finalista ostatniej edycji programu „Top Model”, a także aktor pochodzący z Maroka, Marro Chalal. Połączenie tropikalnych palm, industrialnej windy oraz nowatorskiego podejścia do obrazu gwarantuje niezwykłe wrażenia wizualne, estetyczne i rzecz jasna, muzyczne!

Paulla przyznaje, że chciała poeksperymentować na swojej drodze muzycznej. Artystka mówi nam:

Mój nowy teledysk jest utrzymany w tanecznym klimacie. Chciałam spróbować czegoś troszeczkę innego, więc traktuję to jako swego rodzaju wyzwanie. Tę piosenkę nagrałam w dwóch wersjach: w polskiej „Ostatnia Noc” i w angielskiej. Dzisiaj w świat idzie wersja angielska, „Hold My Love”. Mam nadzieję, że piosenka na stałe zagości w sercach słuchaczy.

Piosenka zaskoczyła moich fanów. Jest inna, świeża, wakacyjna. Chciałabym się rozwijać, iść z duchem czasu, ale jednocześnie zachować w tym siebie. Jak to zwykle u mnie, tekst też mówi o miłości. I chciałam, żeby to było coś innego, coś nowego, ale jednocześnie, żeby była w tym dawna Paulla i żeby była w tym prawda. Cały czas powtarzam, że słuchaczy można oszukać tylko raz, drugiej szansy nie ma, więc we wszystkim musi być jakaś dusza i prawda. Chciałabym się rozwijać jako artystka, ale też zachować siebie w tym wszystkim – mówi Paulla.

2021 rok jest przełomowym rokiem na drodze artystycznej Paulli. Na początku kwietnia artystka wydała utwór „To, co dał nam świat” w hołdzie dla Krzysztofa Krawczyka. Pod koniec maja wystąpiła na festiwalu w Opolu. Jej muzyczna interpretacja „Życie jak wino” oraz „Życia mała garść” zachwyciła opolską publiczność, jak również fanów artystki. Paulla nie zwalnia i już zapowiada kolejną premierę singla „Huragan” na jesień tego roku. Na początku 2022 piosenkarka wyda długo wyczekiwaną trzecią płytę.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Hold My Love" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Hold My Love".
Polecamy
Paulla
Paulla - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!