Albumy muzyczne
nowość Ostatnia Noc

Paulla Ostatnia Noc Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Ostatnia Noc" (Paulla). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Paulla.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-06-04

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Ostatnia Noc".

Płyta nr 1

  1. 1. Ostatnia Noc - Paulla

O albumie

Nowy singiel Paulli elektryzuje nowoczesnym brzmieniem na najwyższym światowym poziomie. Z kolei w efektownym teledysku do „Ostatniej Nocy” możecie zobaczyć gwiazdę programu „Top Model”. 

Do piosenki „Ostatnia Noc” powstał równie niezwykły teledysk. Wystąpili w nim model Łukasz Bogusławski, finalista ostatniej edycji programu „Top Model”, a także aktor pochodzący z Maroka, Marro Chalal. Połączenie tropikalnych palm, industrialnej windy oraz nowatorskiego podejścia do obrazu gwarantuje niezwykłe wrażenia wizualne, estetyczne i, rzecz jasna, muzyczne!

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "Ostatnia Noc" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Ostatnia Noc".
Polecamy
Paulla
Paulla - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!