Albumy muzyczne
nowość Huragan

Paulla Huragan Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Huragan" (Paulla). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Paulla.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-10-25

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Huragan".

Płyta nr 1

  1. 1. Huragan - Paulla

O albumie

Nowy utwór Paulli opowiada o sile kobiet w walce z przeciwnościami losu. Teledysk do piosenki  „Huragan” nakręcono w Portugalii.

Kilka dni temu Paulla realizowała w Portugalii teledysk do najnowszego singla „Huragan”, zapowiadającego jej trzecią płytę, która ma się ukazać na początku przyszłego roku. Premiera piosenki, skomponowanej przez duet Don Juan Wielki (znany z MIYO) i Grizzlee, a także klipu zrealizowanego przez Mortvideo odbędzie się już w piątek, 22 października.

Zdjęcia do teledysku, którego reżyserem jest Marcin Kopiec, kręcone były między innymi w przepięknej Lizbonie - na najsłynniejszym placu portugalskiej stolicy, Comercio oraz przy Łuku Triumfalnym Arco da Rua, z którego roztacza się widok na całe miasto, rzekę, podwieszane mosty i zamki. Oczywiście, w kadrach nie mogło też zabraknąć znanego na całym świecie symbolu Lizbony – historycznego tramwaju.

Najbardziej niebezpiecznym miejscem, w którym realizowano teledysk był przylądek Cabo da Roca –najdalej wysunięty na zachód punkt kontynentalnej Europy, niegdyś nazywany krańcem Starego Świata. Strome klify i ogromne fale oceanu tworzą urzekające i porywające tło do „Huraganu”.

PAULLA mówi o swojej najnowszej piosence:

„Huragan” to piosenka o sile kobiet, ich dojrzałości i mądrości, dlatego wybrałam takie miejsca w Portugalii, które dowodzą, że niczego się nie boimy i jesteśmy w stanie przezwyciężyć nawet największe słabości. Całe życie walczę z lękiem wysokości. Stojąc nad przepaścią albo na samym szczycie wieży, myślałam, że umrę ze strachu! A jednak nakręciliśmy to! Piosenka „Huragan” jest skierowana do każdego, kto czuje w sobie siłę, by nie poddawać się przeciwnościom losu. Ten „Huragan” to nasza moc, energia, emocje, dzięki którym wychodzimy na prostą

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Huragan" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Huragan".
Paulla
Paulla - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!