Albumy muzyczne
The Weight of Man

Ray Wilson The Weight of Man Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "The Weight of Man" (Ray Wilson). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Ray Wilson.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2022-08-27

O albumie

Ray Wilson, były wokalista Stiltskin i Genesis, przerywa ciszę i powraca z „The Weight Of Man”, pokazując różne inspiracje, talenty kompozytorskie, interpretacyjne i wykonawcze. Weight Of Man to empatia i dusza, emocja i realizacja, doświadczenie i dreszcz rozczarowań, zrozumienie i nadzieja. Nie ma wypełniaczy, każda piosenka mogłaby być samodzielnym singlem. Tylko na CD bonusowy utwór „Golden Slumbers”, pierwszy cover Beatlesów Ray’a.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "The Weight of Man" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "The Weight of Man".
Polecamy
Ray Wilson
Ray Wilson - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!