Albumy muzyczne
Change

Ray Wilson Change Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Change" (Ray Wilson). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Ray Wilson.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: Licomp Empik Multimedia
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2012-01-16

O albumie

Pierwszy album Raya Wilsona nagrany po opuszczeniu składu Genesis. Singlami z tego wydawnictwa były utwory: "Change" oraz "Goodbye Baby Blue".

Ten album to niemal w całości akustyczna muzyka, czasami jedynie uzupełniania partiami gitary elektrycznej (zagrał na niej aktualny gitarzysta Stiltskin-  Ali Ferguson). Na płycie znalazła się nowe wersja piosenki "Another Day", pochodzącej w oryginale z albumu "Millionairhead" stworzonego przez braci Steva i Raya Wilsonów projektu Cut_, a zmixowana później przez DJ-a  Armina Van Buurena. Na album trafił ponadto utwór "Along The Way", który został napisany przez Steve'a Wilsona, brata wokalisty.

Inne wydania tego albumu

Album "Change" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Change".
Polecamy
Ray Wilson
Ray Wilson - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!