Albumy muzyczne
Makes Me Think Of Home

Ray Wilson Makes Me Think Of Home Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Makes Me Think Of Home" (Ray Wilson). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Ray Wilson.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2016-10-07

O albumie

„Makes Me Think Of Home” to szósty solowy, studyjny album frontmana Stiltskin i Genesis, Raya Wilsona. Zapowiedziany na 7 października, ukazuje się niedługo po premierze akustycznej płyty „Song For A Friend”, która na półki sklepowe trafiła wiosną tego roku, zbierając bardzo pozytywne recenzje.


Płyta przynosi mieszankę muzyki popowej, rockowej i progresywnej, naznaczonej charakterystycznym wokalem.

Album porusza temat radości z wolności, którą możemy się cieszyć i którą ze strachu przez samotnością, bierzemy za pewnik – mówi o swoim nowym dziele Ray Wilson.

Podkreśla niedoskonałości, które sprawiają, że jesteśmy wyjątkowi i przypomina o tym, że nie powinniśmy się ich bać, tylko je zaakceptować. Sięgając po słowa Leonarda Cohena: „There is a crack in everything. That's how the light gets in” („We wszystkim są pęknięcia. Tak wpada światło”).

Inne wydania tego albumu

Album "Makes Me Think Of Home" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Makes Me Think Of Home".
Polecamy
Ray Wilson
Ray Wilson - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!