Albumy muzyczne
Kropla za kroplą

Magda Bereda Kropla za kroplą Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Kropla za kroplą" (Magda Bereda). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Magda Bereda.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-03-24

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Kropla za kroplą".

O albumie

Piosenka "kropla za kroplą" to historia opowiedziana w przenośni. Każda kropla to niepowodzenie w naszym życiu, utrata kontroli, bliskiej nam osoby czy zwykłe potknięcie w wykonywaniu codziennej czynności. Taka "kropla" potrafi zostawić po sobie "smugi" - rany, które potrzebują czasu, żeby się zagoić. Podczas ulewy i tak każdy zmoknie, ale tylko od nas samych zależy jak szybko zmienimy ubrania na suche, żeby złapać promienie słońca - mówi Artystka - Tak jak deszcz zostawia na oknach smugi, tak nasze upadki zostawiają blizny. Żadna z nich nas nie szpeci. Wręcz przeciwnie - każda sprawia, że stajemy się jeszcze bardziej wyjątkowymi i wartościowymi ludźm

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Kropla za kroplą" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Kropla za kroplą".

Więcej

Polecamy
Magda Bereda
Magda Bereda - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!