Albumy muzyczne
nowość Święta na nowo

Magda Bereda Święta na nowo Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Święta na nowo" (Magda Bereda). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Magda Bereda.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-12-21

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Święta na nowo".

O albumie

W tym roku Boże Narodzenie wygląda zupełnie inaczej niż do tej pory, ale świąteczny czas i tak czaruje nas swoją wyjątkową atmosferą. Przypomina o tym nowa piosenka  Lalu Slavickiej i Magdy Beredy. 

Dom powoli wypełnia zapach choinki, z piekarnika wyglądają pierniczki, a za oknem być może zobaczymy, jak prószy śnieg. To nie jedyne rzeczy, które kojarzą nam się ze świętami. Ten czas to przede wszystkim chwile spotkań, rozmów, refleksji. W tym najdziwniejszym roku ostatniego dziesięciolecia będą one jednak zupełne inne niż te, które zapamiętaliśmy sprzed lat.

Gdyby nie rok 2020 i pandemia, pewnie nie doszłoby do niektórych spotkań i porozumień międzypokoleniowych. Jednym z nich było przecięcie się dróg wokalistek Lalu Slavickiej Magdy Beredy. 

Lalu Slavicka to kobieta, która słowo „korporacja” potrafi odmienić przez wszystkie przypadki. Przez 13 lat pracowała na wysokich menedżerskich stanowiskach w dużych międzynarodowych korporacjach, zarządzając kilkudziesięcioosobowymi zespołami w Katowicach i w Warszawie. Postanowiła jednak zmienić swoje życie i oddać się muzyce. Tą piosenką debiutuje przed szerszą publicznością, a już niedługo odsłoni większy kawałek swojej muzycznej duszy przy okazji premiery swojej debiutanckiej płyty.  

Magda Bereda to dziewczyna, która nieźle namieszała w internecie. Pokazała, że muzyką można się bawić i że nie jest to żaden wstyd. Mówi o sobie „zwykła dziewczyna” , ale prawda jest taka, że jest jedną z najbardziej wpływowych ludzi internetu w Polsce według magazynu „Forbes”. Właśnie wydała swoją debiutancką płytę „mniejszeodtrzech”, która w niecałą dobę po rozpoczęciu przedsprzedaży trafiła na pierwsze miejsce listy bestsellerów Empiku, a tuż po premierze znalazła się również na oficjalnej liście sprzedaży OLiS

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Święta na nowo" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Święta na nowo".
Magda Bereda
Magda Bereda - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!