Albumy muzyczne
nowość mniejszeodtrzech

Magda Bereda mniejszeodtrzech Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "mniejszeodtrzech" (Magda Bereda). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Magda Bereda.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2020-11-30

O albumie

Magda Bereda o albumie:

Jak zamknąć album „mniejszeodtrzech” w dwóch słowach? To po prostu: prawdziwa szczerość. Teksty Magdy Beredy często odwołują się do najważniejszych w jej życiu wartości. Jedną z nich jest kontakt z fanami - wokalistka dzieli się swoim muzycznym światem oraz przekazuje mnóstwo pozytywnej energii na swoim Instagramie, gdzie obserwuje ją 860 tysięcy osób.

Debiutancka płyta Magdy składa się z kompozycji stworzonych w większości przez samą artystkę. Jeden utwór, „Całe szczęście” został napisany przez samą Margaret, która w tekście opisała niezwykłą więź Magdy z fanami.

Singiel „niewidzialna”, który promuje płytę „mniejszeodtrzech”, to opowieść o zwykłej dziewczynie z wielkimi marzeniami. Od innych różni się tym, że w te marzenia uwierzyła. Skrywa historię, o której wie tylko ona sama, a dźwięki pozwalają jej poczuć światło na twarzy. Są jej potrzebne, by mogła swobodnie oddychać. Piosenka została w całości napisana przez Magdę. Jak sama twierdzi, to bardzo intymny utwór, który przypomina, że pomimo licznych sukcesów, które osiągnęła, także przeżywa czasem trudniejsze chwile - jak każdy z nas.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "mniejszeodtrzech" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "mniejszeodtrzech".

Więcej

Magda Bereda
Magda Bereda - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!