Artyści, piosenkarze

Życiorys Magda Bereda biografia

Ocena:

Magda Bereda (ur. 11 kwietnia 1996 w Warszawie) to piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów, prezenterka telewizyjna, youtuberka i influencerka, a także dziewczyna o niezwykle promienistym uśmiechu. Ale trudno nie uśmiechać się, gdy ma się talent i tak wielu oddanych fanów.

Magda sama komponuje muzykę i pisze własne teksty. Swoim muzycznym światem i pozytywną energią dzieli się na swoim Instagramie. W 2020 zajęła 25. miejsce na liście najbardziej wpływowych ludzi polskiego internetu według magazynu „Forbes”. Za swoją internetową działalność w 2019 zyskała tytuł Gwiazdy Young według magazynu „Party” i Influencerki Roku według See Bloggers, a także otrzymała statuetkę Young Choice Awards podczas Top Of The Top Festival w Sopocie..

Kariera Magdy rozpoczęła się w Internecie, a dokładnie na platformie YouTube, gdzie publikowała covery znanych utworów, które cieszyły się bardzo dużą popularnością. Udowodniła, że muzyką można się bawić, tworząc piosenki z komentarzy swoich fanów. Jednym z najpopularniejszych filmów Magdy stała się przeróbka hitu „Despacito” jako „Siedź tu cicho”, w której bezlitośnie rozprawiła się z hejterami. Przełom w karierze wokalistki nastąpił w 2017, kiedy muzyczne formaty w internecie zaczęły cieszyć się ogromnym powodzeniem. W efekcie kanał Magdy na YouTube stał się najpopularniejszym wśród polskich piosenkarek. Aktualnie obserwuje go ponad 700 tysięcy osób, a jej nagrania zostały odtworzone ponad 80 milionów razy.

Kariera muzyczna Magdy ciągle nabiera tempa. W lutym 2019 wzięła udział w koncercie charytatywnym Artyści Przeciw Nienawiści, zaś we wrześniu 2019 zaśpiewała na Finale Miss Polski Nastolatek. W tym samym roku wystąpiła również w Operze Leśnej w Sopocie podczas Festiwalu Top Of The Top, dołączyła do akcji Radia ZET, #ZETakustycznie i została ćwierćfinalistką jubileuszowej edycji programu „Taniec z gwiazdami”.

Na początku 2020 roku Magda zaśpiewała na scenach największych hal koncertowych w kraju w ramach trasy „Betlejem w Polsce", razem z takimi gwiazdami, jak Marek Piekarczyk, Mietek Szcześniak, Kasia Wilk czy Natalia Niemen.

ip

Płyty, albumy

Albumy / płyty artysty Magda Bereda. Sprawdzisz tutaj dyskografię wykonawcy i będziesz zawsze na bieżąco z zapowiedziami i nowościami muzycznymi.
Święta na nowo
Święta na nowo Magda Bereda
Premiera: 2020-12-21
Ocena:
mniejszeodtrzech
mniejszeodtrzech Magda Bereda
Premiera: 2020-11-30
Ocena:
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!