Albumy muzyczne
nowość Korona

Roksana Węgiel Korona Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Korona" (Roksana Węgiel). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Roksana Węgiel.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-06-11

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Korona".

O albumie

„Korona” to piosenka o wewnętrznej przemianie, niesłabnącej motywacji i sile, pomimo coraz to nowych przeciwności. Być może manifest to za duże słowo, ale zdecydowanie można nazwać ją opowieścią o tym, jak ważna jest relacja ze sobą, bez oglądania się na to, co mówią i myślą o nas inni. Nie ma chyba nikogo, kto by się nie zgodził, że wszystko, co widzą i wiedzą o nas ludzie, to tylko mały kawałek i urywek całej historii.

ip 

Inne wydania tego albumu

Album "Korona" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Korona".
Polecamy
Roksana Węgiel
Roksana Węgiel - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!