Albumy muzyczne
nowość Kanaryjski

Roksana Węgiel Kanaryjski Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Kanaryjski" (Roksana Węgiel). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Roksana Węgiel.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-08-27

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Kanaryjski".

O albumie

Kanaryjski wiatr kojarzy się z latem i wakacjami w na tropikalnych wyspach, ale dla Roksany Węgiel ma inne znaczenie. Jej najnowszy singiel opowiada o tym, co dodaje nam siły w trudnych momentach - przekonajcie się, co dodaje sił Roxie.

„Kanaryjski” to piosenka przewrotna. Po pierwszym przesłuchaniu można odnieść wrażenie, że to letni hit z wakacyjnym vibe'em, opowiadający o dobrej zabawie nad morzem. Ale tak naprawdę opowiada o czymś innym. „Kanaryjski wiatr” z piosenki to metafora tego, co sprawia, że w ciężkich chwilach nie upadamy, potrafimy się pozbierać i iść dalej. Dla każdego takim „wiatrem” jest coś innego. Dla jednych są to przyjaciele, dla innych pasja, dla kogoś może nawet są to pieniądze. A dla Roxie? Jej siły dodają rodzina, wiara i muzyka. Kiedy w nasze żagle dmucha „kanaryjski wiatr” to wiemy, że na pewno wszystko będzie dobrze.

 

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Kanaryjski" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Kanaryjski".
Polecamy
Roksana Węgiel
Roksana Węgiel - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!