Albumy muzyczne
Bunt

Roksana Węgiel Bunt Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Bunt" (Roksana Węgiel). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Roksana Węgiel.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2019-05-31

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Bunt".

O albumie

Już 7 czerwca ukaże się debiutancki album Roksany Węgiel, zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018oraz pierwszej edycji The Voice Kids. Do tej pory poznaliśmy jedynie okładkę wydawnictwa, ale dziś Roksana postanowiła zdradzić więcej szczegółów w specjalnie nagranym materiale video. Dowiecie się z niego m.in. jakie utwory znajdą się na płycie, który numer będzie kolejnym singlem oraz z kim zaśpiewa na niej w duecie.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Bunt" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Bunt".
Roksana Węgiel
Roksana Węgiel - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!