Albumy muzyczne
nowość Ciche Szepty

Roksana Węgiel Ciche Szepty Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Ciche Szepty" (Roksana Węgiel). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Roksana Węgiel.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2023-01-11

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Ciche Szepty".

O albumie

Singiel „Ciche szepty” opowiada o bezkompromisowym podejściu do życia w bardzo pozytywnej i lekko uśmiechniętej narracji. Nie chcemy tacy być, tacy, jak inni chcą - artystka jasno deklaruje to, że chce żyć już inaczej i nie do końca pod publikę. Artyści, żyjąc na świeczniku, rozumieją trochę inaczej normalność niż reszta świata. Dlatego w chwilach spowolnienia, takich jak lockdown związany z covid-19, brak tej normalności może być dla nich destabilizujący, o czym mówią słowa: przy ziemi tracę siebie. Piosenka opowiada również o marzeniach i drodze do nich. W utworze nie mogło zabraknąć szczypty miłości i opisu pierwszych momentów zakochania. Z tobą i... ciche szepty w głowie - chyba każdy z nas chociaż raz w życiu poczuł coś takiego.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Ciche Szepty" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Ciche Szepty".
Polecamy
Roksana Węgiel
Roksana Węgiel - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!