Albumy muzyczne
nowość Bluemental

SABINA Bluemental Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Bluemental" (SABINA). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: SABINA.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-09-09

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Bluemental".

Płyta nr 1

O albumie

Singiel „Bluemental” to piękna i mądra w swym przesłaniu propozycja muzyczna. Ukazuje artystkę złączoną w jedność z Matką Naturą. Niesie przesłanie szacunku i więzi z przyrodą, powrotu do korzeni, o których tak często zapominamy. Mówi o cyklu życia, narodzinach, odejściach i drodze duszy.

Sabina mówi o utworze „Bluemental”: Piosenka powstała na pustej polanie na Podlasiu. Tam napisałam „Bluemental” w głębokim połączeniu z naturą.

Nie ukrywam, że odejście dwóch członków mojej rodziny skłoniło mnie ponownie do głębokiej refleksji nad życiem i jego całym cyklem. Blue to niebieski, mental to psychika i duchowość - czyli Bluemental. Niebieska psychika. 

Z drugiej strony blumen to (po niemiecku) kwiaty, nawiązujące do doliny kwiatów w myśli przewodniej piosenki i do maków, jako przenośni NAS, ludzi. To niezwykłe połączenie ludzi z naturą, z tym co nas tworzy, z naszymi korzeniami.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Bluemental" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Bluemental".
Polecamy
SABINA
SABINA - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!