Albumy muzyczne
nowość Bluemental

SABINA Bluemental Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Bluemental" (SABINA). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: SABINA.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-09-30

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Bluemental".

Płyta nr 1

  1. 1. Bluemental - SABINA

O albumie

Matvey Emerson – międzynarodowej klasy producent muzyczny. Jeden z najbardziej rozpoznawanych rosyjskich artystów sceny house & dance, autor tekstów oraz wokalista. Do tej pory utwory Matveya wydane zostały w takich wytwórniach jak Atlantic, Sony, Warner UK, Hed Kandi, Armada, Effective, STMPD RCRDS SELECTED. Jego produkcje, takie jak „Say My Name” czy „Never Leave You” szturmem zdobywały klubowe listy przebojów w Europie i USA. Artysta może pochwalić się wielomilionowymi odsłuchami na Spotify.

SABINA Karwala - artystka niezależna, sama pisze teksty, komponuje, kreuje swą artystyczną wizję. Jest zawodową aktorką, kompozytorką, wizjonerką. Mając głowę pełną pięknych wizji, jednocześnie mocno stąpa po ziemi. Z jednej strony delikatna, wręcz efemeryczna, z drugiej zaś - wulkan energii i sceniczna charyzma. Dokładnie wie, czego chce. Absolwentka Szkoły Filmowej w Łodzi, do niedawna spełniająca się głównie na scenach teatralnych (obecnie gra m.in. w musicalu „Chicago”), można zobaczyć ją również w produkcjach serialowych. Finalistka 36. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Na rynku muzycznym zadebiutowała na początku 2018 roku, prezentując swój pierwszy singiel zatytułowany „Kołysanka”.

Matvey dostrzegł niesamowity potencjał  drzemiący w kompozycji polskiej wokalistki SABINY. Na początku września  premierę miał utwór „Bluemental” - pierwszy singiel, zapowiadający drugi solowy album artystki.  Piękna i mądra w swym przesłaniu kompozycja, niosąca przesłanie szacunku i więzi z przyrodą, powrotu do korzeni, o których tak często zapominamy. Opowiadająca o cyklu życia, narodzinach, odejściach i drodze duszy. Stworzony przez Matveya remix „Bluemental” nadał utworowi zupełnie nowego charakteru. Tu delikatna materia słowiańskich brzmień w doskonałych proporcjach miesza się z nowoczesnym i smacznym klubowym beatem. To wyjątkowe muzyczne danie, zaskakujące słuchaczy feerią doznań. Propozycja energetyczna i ze wszech miar pozytywna, wręcz uzależniająca.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Bluemental" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Bluemental".
SABINA
SABINA - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!