Albumy muzyczne
Choinka

SABINA Choinka Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Choinka" (SABINA). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: SABINA.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-12-20

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Choinka".

Płyta nr 1

  1. 1. Choinka - SABINA

O albumie

Magiczny czas oczekiwania na Boże Narodzenie. My – schowani w cieple naszego domu, patrzący zza szyb na ten biały spektakl.  W tle mityczno-biblijna, niebiańska historia, odtwarzana na całym świecie już ponad 2021 lat. „Li,li,laj  - li,lil,laj...” Czysta magia zaklęta w słowa mistrza Juliana Tuwima i dźwięki skomponowane przez SABINĘ i Michała Salamona. W tym świątecznym utworze znajdziemy tęsknotę za dzieciństwem, za ciepłem domu i drugiego człowieka. Otulimy się czystym pięknem – słów i muzyki. To wspaniały prezent od Artystów dla słuchaczy, na ten szczególny czas. Kompozycja powstała w domowym zaciszu warszawskiego mieszkania młodych twórców, za zgodą spadkobierców twórczości J. Tuwima. Niesie w sobie melancholię wysmakowanej harmonii, wirtuozerię gry pianisty, delikatność głosu wokalistki i przekaz płynący z wiersza, jednego z najwybitniejszych poetów polskich.  

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "Choinka" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Choinka".
SABINA
SABINA - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!