Albumy muzyczne
Jesień

SABINA Jesień Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena: 5

Album "Jesień" (SABINA). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: SABINA.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-11-12

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Jesień".

Płyta nr 1

  1. 1. Jesień - SABINA

O albumie

Jesień” to kolejna ciekawa propozycja muzyczna na czas, kiedy dni są już krótsze, a potrzeba ciepła i bliskości staje się coraz większa. Utwór wręcz „pachnie” herbatą z cytryną i gorącym grzanym winem. Ciepło głosu Artystki, piękny tekst i klimat tej kompozycji oczarowuje, pozwala uniknąć jesiennej melancholii. Piosenka niesie w sobie pozytywne przesłanie. Sprawia, że serce rozgrzewa nam przyjemne ciepło. Utwór powstał w rodzinnym domu SABINY- nieopodal Bielska Białej, pośród beskidzkich szczytów. Aura tego miejsca emanuje z każdej nuty i przywodzi na myśl wspaniałe krajobrazy.  

Ta piosenka jest wyjątkowo bliska sercu Sabiny, dlatego też postanowiła podzielić się nią z szerszą, międzynarodową publicznością. Na kanwie tego pomysłu stworzona została angielska wersja „Jesieni” pt. „Summer Behind Me”. 

Do obu wersji językowych powstały teledyski, które dla uważnych fanów - ułożą się w spójną, przemyślaną całość. W angielskiej wersji widzimy SABINĘ, jadącą na rowerze przez piękny, kolorowy, skąpany w promieniach słońca  jesienny las. Live sesja do wersji polskiej - jest kontynuacją tej leśnej podróży. Mamy zatem dwa epizody, dwie wersje i możemy je smakować do woli.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Jesień" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Jesień".
Polecamy
SABINA
SABINA - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!