Albumy muzyczne
nowość 88

Rysy 88 Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "88" (Rysy). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Rysy.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-09-09

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "88".

Płyta nr 1

O albumie

Tym razem padło na przebój „88”, z gościnnym wokalnym udziałem Michała Anioła. Autorem jego remiksu jest Prometh, jeden z najciekawszych producentów młodego pokolenia, twórca głośnego utworu „Ta piosenka nie jest smutna”. Nowa odsłona jednego z najpopularniejszych kawałków z albumu „4GET” doskonale wpisuje się w klimat końca wakacji i świetnie sprawdzi się jako soundtrack do ostatnich słonecznych dni w tym roku.

Remix Prometha potęguje klubowy vibe, który był już przecież obecny w oryginalnej kompozycji, a dodatkowo charakteryzuje się dużą lekkością, co sprawia, że numer ma ogromny „repeat value”. Doskonale osadzone wokale Michała Anioła w połączeniu z równomierną stopką i sukcesywnie wzrastającym brzmieniem syntezatora poszerza kanon właściwego brzmienia duetu RYSY. „88” w interpretacji Prometha to kolejny po „Miejscach” SOKOSA i „Starlink” Pejzaża remiks, który ukazał się w wytwórni Dyspensa Records. Już teraz możemy zdradzić, że nie był to ostatni tego typu utwór…

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "88" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "88".
Polecamy
Rysy
Rysy - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!