Albumy muzyczne
Anima

Rysy Anima Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Anima" (Rysy). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Rysy.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-04-07

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Anima".

Płyta nr 1

  1. 1. Anima - Rysy

O albumie

„Anima” to czwarty z singli zapowiadających najnowszy album RYSY, „4GET”. Po świetnie przyjętych kawałkach „4GET”, „Miejsca” i „88” przyszła pora na kompozycję ukazującą najbardziej progresywne oblicze zespołu oraz kierunek, w którym duet zamierza się rozwijać. 

„Anima” to połączenie charakterystycznej dla zespołu wrażliwości z z niczym nieskrępowaną klubową energią. Utwór powstał w lutym 2021 roku, gdy ciągle nie było wiadomo, czy pandemiczna rzeczywistość pozwoli na nowo otworzyć kluby i organizować festiwale. Z „Animy” przebija przede wszystkim tęsknota, ale również nadzieja na powrót tak wyczekiwanej normalności. 

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Anima" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Anima".
Polecamy
Rysy
Rysy - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!