Albumy muzyczne
nowość RYSY

Rysy RYSY Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "RYSY" (Rysy). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Rysy.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-06-18

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "RYSY".

Płyta nr 1

  1. 1. RYSY - Rysy

O albumie

„Night Is New” to najnowsza propozycja od duetu RYSY, w której gościnnie udzielił się Jakub Żytecki, a więc aktualnie najbardziej progresywny gitarzysta z naszego kraju. Jakub Żytecki szerszej publiczności znany jest z występów w gupie Disperse oraz z solowej działalności artystycznej, w ramach której koncertował na całym świecie.

„Night Is New” to nieoczywiste połączenie muzyki elektronicznej z oryginalnymi partiami gitary, które wprowadza słuchaczy w soniczny świat pełen niezwykłej wrażliwości.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "RYSY" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "RYSY".
Rysy
Rysy - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!