Albumy muzyczne
KILO

Rysy KILO Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "KILO" (Rysy). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Rysy.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-04-28

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "KILO".

Płyta nr 1

  1. 1. KILO - Rysy

O albumie

„KILO” to piąty już utwór, zapowiadający zbliżający się wielkimi krokami nowy album duetu RYSY, „4GET”. Płyta ma ukazać się już w czerwcu.

Podobnie jak poprzedni singiel „ANIMA”, tak i „KILO” należy do najbardziej progresywnych momentów nadchodzącego drugiego albumu duetu RYSY.Wojtek Urbański i Łukasz Stachurko po raz kolejny udowadniają, że obok nośnych piosenek z wokalistami („Miejsca” i „88”) potrafią również stworzyć instrumentalny utwór, który najlepiej sprawdzi się w dusznej piwnicy podczas imprezy techno.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "KILO" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "KILO".
Rysy
Rysy - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!