Zespoły muzyczne

Wiadomości o Sakra, informacje, newsy, recenzje płyt, wywiady

Znajdziesz tutaj wiadomości o zespole Sakra. Sprawdzisz najnowsze informacje i newsy dotyczące aktualnych wydarzeń. Przeczytasz recenzje płyt i wywiady z zespołem.
Ostatni półfinał Eliminacji Przystanku Woodstock
Ostatni półfinał Eliminacji Przystanku Woodstock Wrocław

Jurek Owsiak , Litza z Luxtorpedą i 8 rewelacyjnych zespołów czyli ostatni z półfinałów Eliminacji do XVII Przystanku Woodstock już w tym tygodniu we Wrocławiu!

Kto w finale Eliminacji Przystanku Woodstock?
Kto w finale Eliminacji Przystanku Woodstock? Wrocław

12 czerwca we wrocławskim Eterze odbędzie się ostatni półfinałowy przegląd kapel, które powalczą o prawo występu na tegorocznym Przystanku Woodstock.

Eliminacje Przystanek Woodstock 2011
Eliminacje Przystanek Woodstock 2011

15 maja w katowickim Strasznym Dworze rozpoczną się eliminacje do tegorocznego Przystanku Woodstock! W sumie 35 zespołów , 4 koncerty półfinałowe w Katowicach, Sopocie, Olsztynie i Wrocławiu.

Dekada Madnessu! Zagrają Blade Loki, Sakra i Tito
Dekada Madnessu! Zagrają Blade Loki, Sakra i Tito Wrocław

29 stycznia wrocławski klub Madness świętować będzie 10 lecie istnienia! Urodzinową imprezę uświetnią występy zaprzyjaźnionych kapel. Zagrają m.in. Blade Loki, Sakra, Freaky Music Band i Tito.

Sakra - "Lek na duszę"
Sakra - "Lek na duszę"

„Lek na duszę” – to debiutancki album pochodzącej z Wrocławia formacji Sakra. Trzynaście mocno zróżnicowanych stylistycznie utworów łączy charakterystyczna dla Sakry energia.

Sakra ma "Lek na duszę"
Sakra ma "Lek na duszę"

Już 10 września premiera krążka "Lek na duszę", wrocławskiej formacji Sakra.

Sakra wygrała Muzyczną Bitwę
Sakra wygrała Muzyczną Bitwę Wrocław

Pochodząca z Wrocławia formacja Sakra zwyciężyła w Muzycznej Bitwie Radia Wrocław, która zakończyła się w niedzielę (15.06).

Polecamy
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!