Zespoły muzyczne

Sakra

  • Data założenia: 2004
  • Kraj: Polska
  • Miasto: Wrocław
  • Gatunek: Reggae
Ocena:
Zespół pochodzi z Wrocławia. Powstał w 2003 roku i od tego czasu gra nieustannie w nie zmienionym składzie: Wojtek - wokal, Karasso - gitary, Jaco - basówka, Karloz - perka, Jula - trąbka, Darecki - puzon. Pod koniec roku 2009 do składu dołaczył saksowonista Adams. Na utwory Sakry ma wpływ bardzo wiele gatunków muzycznych: Ska, reggae, rock, latino co wynika z różnych zainteresowań każdego z członków zespołu. Dzięki temu ich kawałki mają niepo... Czytaj więcej

Wiadomości

Ostatni półfinał Eliminacji Przystanku Woodstock
Ostatni półfinał Eliminacji Przystanku Woodstock Wrocław

Jurek Owsiak , Litza z Luxtorpedą i 8 rewelacyjnych zespołów czyli ostatni z półfinałów Eliminacji do XVII Przystanku Woodstock już w tym tygodniu we Wrocławiu!

Kto w finale Eliminacji Przystanku Woodstock?
Kto w finale Eliminacji Przystanku Woodstock? Wrocław

12 czerwca we wrocławskim Eterze odbędzie się ostatni półfinałowy przegląd kapel, które powalczą o prawo występu na tegorocznym Przystanku Woodstock.

Więcej

Spodobał Ci się zespół "Sakra"? Szukasz innych zespołów z tego samego gatunku, kraju lub roku? Zobacz: zespoły z gatunku reggae, polskie zespoły muzyczne, polskie zespoły muzyczne reggae, zespoły na literę S.
Polecamy
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!