Zespoły muzyczne

Biografia Sakra historia, o zespole

  • Data założenia: 2004
  • Kraj: Polska
  • Miasto: Wrocław
  • Gatunek: Reggae
Ocena:

Zespół pochodzi z Wrocławia. Powstał w 2003 roku i od tego czasu gra nieustannie w nie zmienionym składzie: Wojtek - wokal, Karasso - gitary, Jaco - basówka, Karloz - perka, Jula - trąbka, Darecki - puzon. Pod koniec roku 2009 do składu dołaczył saksowonista Adams. Na utwory Sakry ma wpływ bardzo wiele gatunków muzycznych: Ska, reggae, rock, latino co wynika z różnych zainteresowań każdego z członków zespołu. Dzięki temu ich kawałki mają niepowtarzalny, wyjątkowy dla Sakry styl, którego nie można zaszufladkować w żadnym ze znanych gatunków.

Płyty, albumy

Płyty zespołu Sakra. Sprawdzisz tutaj aktualną dyskografię grupy i będziesz zawsze na bieżąco z zapowiedziami i nowościami muzycznymi.
Polecamy
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!