Zespoły muzyczne

Biografia Everything Everything historia, o zespole

Ocena:

Everything Everything to jeden z najbardziej charakterystycznych brytyjskich indie-rockowych zespołów ostatnich lat. Debiutancki, świetnie przyjęty album „Man Alive” (2010) przyniósł im nominacje do prestiżowych nagród - Mercury Prize, Ivor Novello Awards i Q Awards (Najlepszy Debiut) i można powiedzieć, że już na nim grupa określiła własny, niepowtarzalny styl (single „MY KZ, UR BF", „Photoshop Handsome” czy "Final Form"). Dodatkowej popularności Everything Everything przysporzyły występu u boku Snow Patrol a także Muse (rewelacyjny występ w łódzkiej Arenie w listopadzie!) tak więc apetyt na nowy krążek wzrastał coraz bardziej.

Płyty, albumy

Płyty zespołu Everything Everything. Sprawdzisz tutaj aktualną dyskografię grupy i będziesz zawsze na bieżąco z zapowiedziami i nowościami muzycznymi.
RE-ANIMATOR
RE-ANIMATOR Everything Everything
Premiera: 2020-12-17
Ocena:
Get To Heaven
Get To Heaven Everything Everything
Premiera: 2015-06-22
Ocena:
Arc
Arc Everything Everything
Premiera: 2013-01-15
Ocena:
Man Alive
Man Alive Everything Everything
Premiera: 2010-08-27
Ocena:
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!