Albumy muzyczne
Arc

Everything Everything Arc Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Arc" (Everything Everything). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Everything Everything.

O albumie

Everything Everything to jeden z najbardziej charakterystycznych brytyjskich indie-rockowych zespołów ostatnich lat. Debiutancki, świetnie przyjęty album „Man Alive” (2010) przyniósł im nominacje do prestiżowych nagród - Mercury Prize, Ivor Novello Awards i Q Awards (Najlepszy Debiut) i można powiedzieć, że już na nim grupa określiła własny, niepowtarzalny styl (single „MY KZ, UR BF", „Photoshop Handsome” czy "Final Form"). Dodatkowej popularności Everything Everything przysporzyły występu u boku Snow Patrol a także Muse (rewelacyjny występ w łódzkiej Arenie w listopadzie!) tak więc apetyt na nowy krążek wzrastał coraz bardziej. Wreszcie jest - "Arc" to zbiór 13 (17 w wersji deluxe) nowych nagrań studyjnych, z których znane są już singlowe "Cough Cough" i "Kemosabe". Album wyprodukował David Kosten, znany ze współpracy z Coldplay, The Flaming Lips czy Bat For Lashes.

Inne wydania tego albumu

Album "Arc" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Arc".
Everything Everything
Everything Everything - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!