Zespoły muzyczne

BIBOBIT

Ocena:
BIBOBIT:Żywa perkusja, bas, instrumenty klawiszowe, sekcja dęta i eklektyczny wokal – wszystko to znajdziemy w twórczości sekstetu Bibobit. Największą miłością artystów pozostaje jazz, który zgrabnie łączą z elektroniką, funkiem, groove i neosoulem. Charyzmatyczny frontman grupy, Daniel Moszczyński, za nadrzędne ma wolność i świadomość, co znajduje odzwierciedlenie w energetycznych, nieoczy... Czytaj więcej

Wiadomości

Zbliża się ONE Music Festival [BILETY]
Zbliża się ONE Music Festival [BILETY] Wrocław

We Wrocławiu odbędzie się pierwsza edycja ONE Music Festival. Jedynego takiego festiwalu w Polsce, który oscyluje wokół szeroko pojętej muzyki funk/groove/jazz/pop.

Płyty, albumy

nowość CO TO ZA CZAS
CO TO ZA CZAS BIBOBIT
Premiera: 2021-03-17
Ocena:
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!