Albumy muzyczne
CO TO ZA CZAS

BIBOBIT CO TO ZA CZAS Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "CO TO ZA CZAS" (BIBOBIT). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: BIBOBIT.

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "CO TO ZA CZAS".

O albumie

Rapowana Osiecka jest jeszcze mocniejsza, a jazzowy sznyt to ukłon dla jej muzycznych fascynacji i ich ukochanego stylu -  Bibobit publikuje najnowszy singiel i pyta “Co to za czas”.

Utwór „Co to za czas” z tekstem Agnieszki Osieckiej zyskuje na aktualności nie tylko ze względu na swoje mocne i ponadczasowe przesłanie, ale także dzięki współczesnej oprawie muzycznej, garściami czerpiącej z hip-hopowej stylistyki.

„To tekst, który od początku bardzo mnie uderzył. Z jednej strony to opowieść o formatowaniu ludzi, ich nawyków - o tym, że wystarczy dawać niewiele, aby uśpić ludzki instynkt zdobywcy, poszukiwacza głębszego sensu i swojej tożsamości. Wielu ludzi temu ulega, ponieważ wystarcza im wygoda - a taką szarzyznę łatwiej okiełznać.

Ja widzę w tym utworze jeszcze jedno ważne pytanie o to jaką rolę pełni dzisiaj artysta? "Opium dla mas"? A może, jeśli chcesz coś więcej wzbudzać w ludziach to pozostanie po Tobie "tylko sceny kurz”? Bo to masy i algorytmy podejmują decyzję co się stanie z twórcą!

Chcieliśmy „ugryźć” ten utwór zupełnie inaczej - odnieść się do aktualności. Powstał więc modern  jazzowy instrumental, do którego postanowiłem zarapować. Dodatkowo wymyśliliśmy refren, który opiera się o tytułowe słowa Co to za czas, które de facto pierwotnej wersji w tekście nie padały - tego nie ma w oryginale”. - opowiada lider Bibobit, Daniel Moszczyński

Bibobit/Osiecka to projekt, który swój początek miał na deskach Teatru Nowego w Poznaniu w ramach festiwalu Pamiętajmy o Osieckiej. Świetne przyjęcie spektaklu „Stan podgorączkowy” zaowocowało dołączeniem na stałe do repertuaru teatru, a przygotowana na tę okazję muzyka, w czasie pandemii, zyskała swoją studyjną odsłonę, która wkrótce pojawi się na albumie. Wcześniej moglibyśmy już usłyszeć trzy single promujące płytę Bibobit/Osiecka: „Rozmowa poety z komornikiem”, „Życie nie stawia pytań” i „Księżyc Frajer”.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "CO TO ZA CZAS" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "CO TO ZA CZAS".
Polecamy
BIBOBIT
BIBOBIT - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!