Artyści, piosenkarze

Wiadomości o Zbigniew Hołdys, informacje, newsy, recenzje płyt, wywiady

Znajdziesz tutaj wiadomości o artyście Zbigniew Hołdys. Sprawdzisz najnowsze informacje i newsy dotyczące aktualnych wydarzeń. Przeczytasz recenzje płyt i wywiady z artystą.
Męskie granie
Album "Męskie granie 2017" niebawem w sklepach

Od 10 listopada będzie można kupić album z tegorocznego Męskiego grania.

Soundedit’12 – Hołdys i Osborne w Łodzi
Soundedit’12 – Hołdys i Osborne w Łodzi

Steve Osborne, producent należący do elitarnego klubu 140dB, opowie jak nagrywać bestsellerowe albumy. Zbigniew Hołdys podczas panelu ZAiKS i ZPAV poruszy aspekty praw autorskich.

"Hołdys – Kosmos" dwa miesiące później
"Hołdys – Kosmos" dwa miesiące później Warszawa

Koncert Zbyszka Hołdysa pod szyldem „Hołdys – Kosmos”, który pierwotnie miał się odbyć 16 kwietnia w warszawskiej Stodole, został przeniesiony na 10 czerwca. Powodem zmiany terminu są kłopoty zdrowotne legendy polskiej muzyki.

Hołdys i T.Love czyli jak powstawał "Kuba"
Hołdys i T.Love czyli jak powstawał "Kuba"

Zobacz jak powstawał kawałek „Kuba” Zbyszka Hołdysa, nagrany wspólnie z muzykami T.Love. Początkowo mailowo z Wenezueli, później już w studio Piotra Dzikiego Chancewicza.

T. Love na Kryzys Love Tour
T. Love na Kryzys Love Tour Warszawa

T. Love zagra dzisiaj w warszawskiej Stodole drugi koncert z cyklu Kryzys Love Tour.

Świetne koncerty jesienią w Stodole
Świetne koncerty jesienią w Stodole Warszawa

W Stodole rodziły się legendy i grały największe światowe gwiazdy. A co czeka nas w nowym sezonie? W tym roku nie ominą nas największe wydarzenia muzyczne.

Artyści na rocznicę Powstania Warszawskiego
Artyści na rocznicę Powstania Warszawskiego

Z okazji 63. rocznicy Powstania Warszawskiego powstała nowa aranżacja jednej z najbardziej znanych powstańczych piosenek „Pierwszy sierpnia”. W nagraniu nowej wersji tej pieśni wzięli udział muzycy z Kapeli Czerniakowskiej oraz Sokół i Deszczu Strugi z WWO.

Polecamy
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!