Artyści, piosenkarze

Życiorys Anna Malek biografia

Ocena:
 

Anna Malek to wokalistka, która szerszej publice może być znana z programów takich jak The Voice of Poland, gdzie była ćwierćfinalistką 11 edycji i X Factor, gdzie wraz z zespołem Soul City dotarła do półfinału. Udało jej się już wziąć udział w wielu koncertach oraz programach śniadaniowych, zarówno z zespołem, jak i solo, co świadczy o niesamowitym doświadczeniu i profesjonalizmie tej Artystki. Tym razem przyszła pora na jej kolejny projekt, którego początkiem jest właśnie singiel “Zwariowałam”.

Płyty, albumy

Albumy / płyty artysty Anna Malek. Sprawdzisz tutaj dyskografię wykonawcy i będziesz zawsze na bieżąco z zapowiedziami i nowościami muzycznymi.
ZWARIOWAŁAM
ZWARIOWAŁAM Anna Malek
Premiera: 2022-12-01
Ocena:
Polecamy
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!