Albumy muzyczne
ZWARIOWAŁAM

Anna Malek ZWARIOWAŁAM Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "ZWARIOWAŁAM" (Anna Malek). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Anna Malek.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-12-01

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "ZWARIOWAŁAM".

O albumie

„Zwariowałam” to pierwszy singiel nadchodzącej EPki Anny, która pojawi się w nadchodzącym roku. Na płycie znajdzie się pięć piosenek, które skomponowała sama lub we współpracy ze swoim producentem muzycznym Łukaszem Drozdem. Będzie ona również zawierać autorskie teksty Artystki lub stworzone we współpracy z Polą Chobot. Pewne jest, iż na EPce znajdą się piosenki z charakterystycznymi, wpadającymi w ucho groovami, na czym bardzo zależało Annie.

Inne wydania tego albumu

Album "ZWARIOWAŁAM" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "ZWARIOWAŁAM".
Polecamy
Anna Malek
Anna Malek - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!