Albumy muzyczne
Zakamarki

Goya Zakamarki Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Zakamarki" (Goya). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Goya.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-01-28

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Zakamarki".

Płyta nr 1

  1. 1. Zakamarki - Goya

O albumie

Zespół Goya był oficjalnie niewidoczny przez ostatnie dwa lata. Ci co myślą, że nic się u nich nie działo, są w ogromnym błędzie.Przez ostatnie dwa lata pracowali głównie w studio nagrywając wokale wielu artystów, począwszy od Sanah, poprzez Michała Wiśniewskiego kończąc na rockowym Łukaszu Drapale z Chemii i wielu innych. Magda Wójcik-głos zespołu-uczestniczyła w międzynarodowych campach, na których pracowała z producentami i artystami z całej Europy. Wśród wielu utworów, które na nich powstały, znalazła się między innymi piosenka na najnowszą płytę Ewy Farnej.

Wbrew smutnym okolicznościom pandemii, okres ten był dla Goyi wyjątkowo twórczy i rozwijający. Możliwość współpracy na różnych polach (komponowania, pisania tekstów, produkcji muzycznej) z kilkudziesięcioma producentami i artystami z Polski i Europy spowodowała, że dużo łatwiej było przejść przez ten ciężki czas dla wszystkich. W tym czasie Magda współpracowała m.in. z Sanah, Bryską, Ewą Farną czy Urszulą.l 

"W jakimś stopniu inspiracją do napisania tego tekstu, są własne doświadczenia z dwudziestojednoletniego stażu małżeńskiego :)

Piosenka mówi o pielęgnowaniu miłości, jej bardziej dojrzałym aspekcie. W tekście nie chodzi o pierwsze zakochanie i "motylki w brzuchu", raczej o to, w jakim miejscu widzimy siebie w przyszłości. Jest to utwór o miłości spełnionej, codziennej, ale nadal romantycznej.

Wydanie singla Zakamarki nie jest zapowiedzią płyty. W tym roku mamy w planach wypuścić jeszcze kilka singli i zagrać wiele letnich koncertów” - mówi Magda Wójcik.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Zakamarki" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Zakamarki".
Goya
Goya - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!