Albumy muzyczne
nowość GOYA

Goya GOYA Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "GOYA" (Goya). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Goya.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-08-30

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "GOYA".

Płyta nr 1

  1. 1. GOYA - Goya

O albumie

Co powiecie na Rzym? Po raz kolejny w tym roku GOYA zabiera nas w miłosną opowieść. Zaczęło się od „Zakamarków serca”, później mogliśmy podziwiać „Starlinki” z niebiańskim teledyskiem, a teraz wybieramy się w zagraniczną podróż. 

Wróćmy teraz do Rzymu. 

Pierwsze słowa piosenki "Co powiesz na Rzym?" powstały podczas pandemii, kiedy nikt z nas nie miał możliwości podróżowania gdziekolwiek... Potrzeba wyrwania się do jakiegoś miejsca, bez ograniczeń i pełnego słońca, przełożyła się na piosenkę. Dla każdego może być to inny przysłowiowy Rzym, oby z kimś, z kim można docenić każdy moment. Utwór idealnie wpisuje się w jesienny klimat, kiedy "w Śródmieściu nieustannie dżdży". 

 

ip 

Inne wydania tego albumu

Album "GOYA" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "GOYA".
Goya
Goya - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!