Albumy muzyczne
nowość STARLINKI

Goya STARLINKI Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "STARLINKI" (Goya). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Goya.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-06-24

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "STARLINKI".

Płyta nr 1

  1. 1. STARLINKI - Goya

O albumie

Drugi po „Zakamarkach” tegoroczny singiel zespołu Goya pt. Starlinki to klasyczna „goyowa” opowieść miłosna, w którą Magda wplotła element swojego zamiłowania do kosmosu i czerpania przyjemności z patrzenia w gwiazdy. Ponieważ gwiazdy widać lepiej za miastem, w utworze Starlinki pojawił się element romantycznej odskoczni w postaci domku na jego obrzeżach. Właśnie tam dzieję się prosta historia pomiędzy dwojgiem ludzi.  

Piosenkę ilustrują przepiękne ujęcia nieba, uchwycone przez dwóch fascynatów astronomii Roberta Szaja i Filipa Ogorzelskiego. Robert jest właścicielem obserwatorium astronomicznego w Truszczynach, a prywatnie wieloletnim słuchaczem Goyi i znajomego zespołu. 

ip 

Inne wydania tego albumu

Album "STARLINKI" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "STARLINKI".
Polecamy
Goya
Goya - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!