Albumy muzyczne
nowość Wszyscy marzą o miłości

Wilki Wszyscy marzą o miłości Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Wszyscy marzą o miłości" (Wilki). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Wilki.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2022-09-09

O albumie

Na ten album trzeba było poczekać parę lat… Wilki i najnowszy jubileuszowy album Wszyscy marzą o miłości już niedługo będzie miał swą premierę. W tym roku zespół obchodzi 30-lecie kariery. Wilki klasycznie – produkują same hity. Dobre gitarowe rockowe granie z ważnym przekazem – to klucz do tworzenia materiału, który zawsze znajdzie odbiorcę, niezależnie od wieku.  

Album „Wszyscy marzą o miłości” powstawał w nietypowych warunkach. Nagrania zaczęły się w 2019 roku, jednak ograniczenia związane z covidem skomplikowały prace nad albumem. Muzyka powstała zdalnie, w oddaleniu o tysiące kilometrów. Teksty Roberta Gawlińskiego niosą konkretny przekaz: 

„Wiedziałem jedno - miłość naprawdę pozwala przetrwać najgorszy czas i czułem, że teksty, które napiszę, muszą nieść nadzieję, opowiadać o uczuciach, o bliskości, chciałem pisać sercem. Dlatego „wszyscy marzą o miłości… reszta nie znaczy nic” – to najważniejszy przekaz tej płyty” 

Robert Gawliński 

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Wszyscy marzą o miłości" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Wszyscy marzą o miłości".

Więcej

Wilki
Wilki - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!