Albumy muzyczne
Podzielony Świat

Wilki Podzielony Świat Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Podzielony Świat" (Wilki). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Wilki.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-07-15

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Podzielony Świat".

O albumie

Podziały rasowe, narodowościowe, religijne, ze względu na poglądy polityczne, orientację, wygląd, status społeczny… Inność przeraża, sprawia, że powstają mury. To wszystko męczy… Ludzie są przede wszystkim ludźmi i żadna kategoryzacja nie powinna mieć miejsca, nie ma sensu i znaczenia. Jedynie wspólnie możemy zniszczyć sztuczne bariery i być naprawdę wolni.  

Na muzykę zawsze można liczyć, zawsze zabierze głos w ważnej sprawie. Tym razem głos w sprawie wolności zabiera młode pokolenie, albowiem autorem i wykonawcą najnowszego singla Wilków pt.: Podzielony świat jest Beniamin Gawliński.  

To piosenka o tym, że zamiast tworzyć coś razem, być ze sobą bliżej, jesteśmy podzieleni. Piętnujemy inność. Oceniamy po wyglądzie. Powinniśmy zobaczyć drugiego człowieka przez pryzmat tego jaki jest, a nie co posiada. Zasiąść wspólnie do stołu i zacząć rozmawiać. Wystarczy dać sobie i innym trochę wolności i może być pięknie…” – tak o utworze opowiada Beniamin Gawliński. 

Wilki nie zaskoczą nikogo słabszym numerem, klasycznie – produkują same hity. Dobre gitarowe rockowe granie z ważnym przekazem – to klucz do tworzenia materiału, który zawsze znajdzie odbiorcę, niezależnie od wieku. 

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Podzielony Świat" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Podzielony Świat".
Polecamy
Wilki
Wilki - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!