Albumy muzyczne
nowość Wspomnienie

Krystian Ochman Wspomnienie Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Wspomnienie" (Krystian Ochman). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Krystian Ochman.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-05-13

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Wspomnienie".

O albumie

Po dwóch świetnie przyjętych singlach - „Światłocieniach” (ponad 2,4 mln streamów na Spotify, ponad 4 mln wyświetleń na YouTube) i „Wielkich tytułach” (#1 miejsce na karcie na czasie YouTube, ponad 1,7 mln wyświetleń oraz ponad 600 tyś. streamów na Spotify) - Ochman prezentuje trzeci singiel „Wspomnienie”. Do piosenki powstał teledysk wyprodukowany przez ekipę Loft 2.2.5, w którym Krystian w tajemniczy sposób przekazuje tytułowe „Wspomnienie” grającej w nim modelce, Karolinie Kopyrskiej.

Krystian jest zwycięzcą 11. edycji The Voice of Poland oraz wnukiem słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana. Jego uczestnictwo w telewizyjnym show zostało bardzo entuzjastycznie przyjęte przez widzów. Ochman był nazywany objawieniem i fenomenem, a jego pierwszy autorski singiel „Światłocienie” był typowany jako jeden z najlepszych debiutanckich utworów laureatów „The Voice of Poland”.

Urodził się i wychował w USA, niedaleko Waszyngtonu. Jego rodzice wyjechali do Stanów na studia i do pracy jeszcze w czasach komunizmu. Przełomowym momentem w życiu Krystiana było zagranie roli księcia w licealnym przedstawieniu. Gdy dziadek wysłuchał jego występu, zasugerował pomysł podjęcia studiów na Akademii Muzycznej w Katowicach.

Obok zdolności wokalnych, Krystian jest również instrumentalistą. Gra na fortepianie i trąbce oraz aktywnie uczestniczy w procesie twórczym podczas produkcji swojego materiału muzycznego.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Wspomnienie" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Wspomnienie".
Polecamy
Krystian Ochman
Krystian Ochman - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!