Albumy muzyczne
nowość Ten Sam Ja

Krystian Ochman Ten Sam Ja Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Ten Sam Ja" (Krystian Ochman). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Krystian Ochman.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-08-05

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Ten Sam Ja".

O albumie

Ochman prezentuje nowy singiel „Ten sam ja”. Utwór jest zdecydowanie mocniejszy i bardziej mroczny niż poprzednie single Krystiana. Za bit ponownie odpowiedzialny jest @atutowy, a słownie i muzycznie dołożył swoje trzy grosze Sebastian Morgoś z hiphopowego duetu Miętha.

Artysta w nowej piosence przekonuje, że nie przeszedł żadnych większych i znaczących przemian życiowych. Jego podejście do życia się nie zmieniło, pomimo tego, że wygrał „The Voice of Poland”. Śpiewa, że ma tylko jedną twarz, jedną maskę i raczej nigdy nie będzie inaczej. Zdaniem Krystiana, w dzisiejszym świecie ciężko jest ufać drugiej osobie. Ochman ufa tylko swoim oczom. Przekonuje też, że nie ma sensu analizować i zastanawiać się nad czymś, na co nie ma się wpływu.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Ten Sam Ja" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Ten Sam Ja".
Polecamy
Krystian Ochman
Krystian Ochman - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!