Albumy muzyczne
Lights In The Dark

Krystian Ochman Lights In The Dark Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena: 5

Album "Lights In The Dark" (Krystian Ochman). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Krystian Ochman.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-04-28

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Lights In The Dark".

O albumie

Po sukcesie „Światłocieni” (złoty singiel; ponad 2,3 mln streamów na Spotify; prawie 4 mln wyswietleń na YouTube), Ochman prezentuje angielską wersję tego utworu pt. „Lights In The Dark”.

Artysta urodził się i wychował w USA, więc takie wydawnictwo było naturalną koleją rzeczy. Angielski tekst utworu napisał sam Krystian. Ochman jest zwycięzcą 11. edycji The Voice of Poland oraz wnukiem słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana. Jego uczestnictwo w telewizyjnym show zostało bardzo entuzjastycznie przyjęte przez widzów. Krystian był nazywany objawieniem i fenomenem, a jego pierwszy autorski singiel „Światłocienie” był typowany jako jeden z najlepszych debiutanckich utworów laureatów „The Voice of Poland”.

Obok zdolności wokalnych, Krystian jest również instrumentalistą. Gra na fortepianie i trąbce oraz aktywnie uczestniczy w procesie twórczym podczas produkcji swojego materiału muzycznego.

ip 

Inne wydania tego albumu

Album "Lights In The Dark" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Lights In The Dark".

Więcej

Krystian Ochman
Krystian Ochman - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!