Albumy muzyczne
Wiosna

Paweł Tur Wiosna Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Wiosna" (Paweł Tur). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Paweł Tur.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-01-13

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Wiosna".

Płyta nr 1

  1. 1. Wiosna - Paweł Tur

O albumie

Wiosnanowy singiel Pawła Tura to optymistyczny i wypełniony pozytywną energią utwór, który jest przeciwwagą do pandemicznej rzeczywistości, w której bliskie relacje nabierają jeszcze większego znaczenia. Tekst utworu napisali: Patrycja Kosiarkiewicz oraz Przemysław Puk, który jest również współkompozytorem muzyki wraz z Jarosławem Baranem. W teledysku wystąpiła modelka i influencerka Nikola Stajszczak.

Paweł Tur w środku kalendarzowej zimy prezentuje nowy utwór Wiosna, który prowadząc przez meandry bliskiej relacji, niesie nadzieję na to, że razem można pokonać wiele trudności. Jestem życiowym optymistą, który wierzy w ludzi i ich pozytywną moc. Znaleźliśmy się w bardzo specyficznej sytuacji, ale jestem dobrej myśli, że wyjdziemy z tego impasu. A bliskie relacje, choć czasami pełne zakrętów i obecnie niełatwe w realizacji, dodadzą nam energii do działania mimo wymagającej rzeczywistości. – mówi Paweł Tur. 

ip 

Inne wydania tego albumu

Album "Wiosna" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Wiosna".
Paweł Tur
Paweł Tur - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!