Albumy muzyczne
nowość Wiosna

Paweł Tur Wiosna Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Wiosna" (Paweł Tur). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Paweł Tur.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-01-13

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Wiosna".

Płyta nr 1

  1. 1. Wiosna - Paweł Tur

O albumie

Paweł Tur w środku kalendarzowej zimy, bo 17 stycznia o godzinie 18 prezentuje nowy utwór „Wiosna” – radosny, optymistyczny i wypełniony pozytywną energią, która jest nam niezbędna każdego dnia. Utwór jest historią muzyczną dwojga ludzi, których los niejednokrotnie doświadczył – niestety nie do końca pozytywnie. Kochankowie we wspólnie spędzonym czasie mają dla siebie antidotum – na wszystko, co złe i na to, co stoi im na drodze w codziennym życiu.

Szczególną rolę w singlu odgrywa hasło „nadzieja na lepsze jutro” - tekst odnosi się do relacji między ludzkich, które każdy z nas miał lub dopiero mieć będzie. Niech uczucie odwzajemnionej miłości towarzyszy nam wszystkim, bo jest to klucz do tego, aby być szczęśliwym. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z „Wiosną”. Ufamy, że przywoła w Was nostalgiczne i miłe uczucie oraz pozwoli docenić chwilę spędzone z najbliższymi.

ip 

Inne wydania tego albumu

Album "Wiosna" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Wiosna".
Paweł Tur
Paweł Tur - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!