Albumy muzyczne
Wilk

Paweł Tur Wilk Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Wilk" (Paweł Tur). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Paweł Tur.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-10-20

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Wilk".

Płyta nr 1

  1. 1. Wilk - Paweł Tur

O albumie

Paweł Tur, właśnie dziś oddaje w ręce fanów swój debiutancki album pt. „Wilk” zawierający 15 historii muzycznych, które Paweł postanowił zaprezentować światu. Teksty utworów stworzył Wojciech Nowak, a tytułowy tekst do „Wilk” napisał samodzielnie Paweł Tur, za muzykę odpowiadają min. Paweł Tur, Krzysztof Witos, Adrian Owsianik i Paweł Jakimiak.

Paweł to wspaniały muzyk, wokalista, artysta, który kocha scenę ze wzajemnością. Od lat towarzyszy mu gitara, która jest jego znakiem rozpoznawczym. Tytułowy „Wilk” to Paweł, chłopak z sąsiedztwa głodny wyzwań, z niezaspokojonym apetytem muzycznym.

Paweł przygotował wiele niespodzianek dla swoich fanów z okazji wydanego albumu, pierwszą z nich ogłosi już dziś na swoich social mediach, do pierwszego nakładu albumy dołączone jest 25 wyjątkowych wizytówek które pozwolą fanom przy zakupie albumu otrzymać spersonalizowaną ekskluzywną niespodziankę jakie jeszcze nikt w Polsce nie przygotował.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Wilk" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Wilk".
Paweł Tur
Paweł Tur - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!