Albumy muzyczne
Pożegnanie

Paweł Tur Pożegnanie Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Pożegnanie" (Paweł Tur). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Paweł Tur.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-11-17

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Pożegnanie".

O albumie

Dzień 17 listopada 2020 to kolejna ważna data dla Pawła, właśnie dziś Paweł Tur prezentuje „Pożegnanie”. Pożegnania mogą być rożne, smutne, wesołe, na chwilę lub na zawsze. A jakie jest „Pożegnanie” od Pawła ? Słuchacz, widz czy czytelnik prasy lub Internetu będzie mógł się przekonać po zapoznaniu z utworem.

Dla niecierpliwych mogę podać, że Paweł tym utworem żegna się przede wszystkim ze swoją przeszłością muzyczną.  Aby iść dalej nową muzyczną drogą musiał się rozliczyć z przeszłością.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Pożegnanie" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Pożegnanie".
Paweł Tur
Paweł Tur - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!