Albumy muzyczne
What Can I Do

C-BooL What Can I Do Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "What Can I Do" (C-BooL). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: C-BooL.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-12-01

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "What Can I Do".

O albumie

Po tegorocznym sukcesie piosenki „Golden Rules”, która była jednym z największych hitów minionego lata, znany z wielu radiowych przebojów C-BooL przygotował kolejną, bardzo taneczną i rozgrzewającą propozycję na nadchodzący sezon zimowy. „What Can I Do” to utwór o odkrywaniu nowych horyzontów, nieoglądaniu się w przeszłość i ciągłym poznawaniu samego siebie przy wsparciu najważniejszej osoby. Nowy utwór C-BooL'a to pozycja obowiązkowa na nadchodzący karnawał.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "What Can I Do" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "What Can I Do".
C-BooL
C-BooL - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!