Albumy muzyczne
Golden Rules

C-BooL Golden Rules Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Golden Rules" (C-BooL). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: C-BooL.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-04-22

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Golden Rules".

Płyta nr 1

  1. 1. Golden Rules - C-BooL

O albumie

„Golden Rules” to pozytywnie brzmiący, lekki i jednocześnie bardzo taneczny utwór, który z pewnością będzie towarzyszył nam w czasie nadchodzącego ciepłego sezonu. Jak przyznaje sam C-BooL, od dłuższego czasu chodził mu po głowie pomysł zrobienia numeru na „połamanym bicie” (breakbeat), który jednocześnie brzmieniowo będzie czerpał inspirację z okresu wczesnej młodości C-BooLa i jego fascynacji muzyką lat 80.

„Golden Rules” to piosenka o wewnętrznych rozterkach, szukaniu nowej drogi i nowych rozwiązań, o łamaniu zasad, przy jednoczesnym pozostawaniu w zgodzie ze sobą i wyznawanymi wartościami.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Golden Rules" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Golden Rules".
C-BooL
C-BooL - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!