Albumy muzyczne
Uczta

Sanah Uczta Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena: 5

Album "Uczta" (Sanah). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Sanah.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2022-04-15

O albumie

„Uczta” to trzeci studyjny album sanah. Sama artystka określa go mianem „najważniejszego projektu w życiu”.

Tytułowa uczta to jednocześnie wyrażenie oznaczające miłe spędzanie czasu. Wspólne zasiadanie do stołu, przy którym ludzie mogą się zjednoczyć.

Krążek ukaże się na chwilę przed rozpoczęciem trasy koncertowej „Uczta” - premiera zaplanowana jest na 15 kwietnia. Znajdą się na nim między innymi utwory „Mamo tyś płakała” z Igorem Herbutem, czy „Szary świat” z Kwiatem Jabłoni, czy „Czesława” z Natalią Grosiak z Mikromusic.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Uczta" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Uczta".
Sanah
Sanah - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!