Albumy muzyczne
etc. (na disco)

Sanah etc. (na disco) Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "etc. (na disco)" (Sanah). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Sanah.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-04-30

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "etc. (na disco)".

O albumie

Nowy singiel sanah, który uniesie ze zdziwienia niejedną brew – takiej Irenki jeszcze nie znaliśmy. Piosenka „etc. (na disco)” to ukłon w stronę nieoczywistej elektroniki  - nie pierwszy, jeżeli przypomnimy sobie "Proszę pana" z 2019 roku  - ale zdecydowanie bardzo spektakularny.

Album „Irenka” zawierać będzie także bardziej ‘sanahową’ wersję utworu – ale tą usłyszymy dopiero w momencie premiery całej płyty.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "etc. (na disco)" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "etc. (na disco)".
Polecamy
Sanah
Sanah - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!