Albumy muzyczne
Irenka

Sanah Irenka Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena: 5

Album "Irenka" (Sanah). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Sanah.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 2
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2021-05-07

O albumie

Po sukcesie „Królowej dram”sanah nie kazała długo czekać na swój nowy materiał. Najpierw jesienią 2020 r. ukazała się EP-ka „BUJDA” z hitem „No sory”, a równo rok od premiery debiutu (7 maja b.r.)  w ręce fanów trafia jej drugi album studyjny. „Irenka” to kolejny rozdział w karierze jednej z najpopularniejszych ostatnio polskich wokalistek („Szampan”„Melodia”„Siebie zapytasz”„Proszę pana”). Obok kandydatów na kolejne przeboje, jakie nucić będziemy jeszcze długo, nie zabrakło tu także melancholii, z której sanah uczyniła swoją wizytówkę. Wszystkie utwory układają się tu w historię tytułowej postaci przepełnioną pięknem i autentycznością – jak okładka płyty, gdzie na darmo doszukiwać się śladów retuszu. Album promują single "No sory" i aktualny zdobywca szczytów wszystkich możliwych list przebojów - „Ale jazz!" nagrany w duecie z wokalistą Bitaminy, Vito Bambino.

Album ukazuje się w wersji cyfrowej oraz w 4 wersjach fizycznych – na 1 CD,  w wersji Deluxe 2CD (z 6 dodatkowymi utworami, m.in. dostępnymi dotychczas tylko na winylu BUJDA), na winylu (tylko z utworami, jakie nie ukazały się wcześniej na BUJDZIE) oraz limitowanym Super Deluxe Box  - z albumem na winylu i 2CD,  dwoma dodatkowymi krążkami CD z rarytasami m.in. z remixem "Invisible dress (Maro Music x Skytech Remix)", slipmatą pod winyl, zestawem stylowych pocztówek i niespodziankami od sanah.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Irenka" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Irenka".
Sanah
Sanah - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!