Albumy muzyczne
The Studio Albums 1990-2009

Green Day The Studio Albums 1990-2009 Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "The Studio Albums 1990-2009" (Green Day). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Green Day.

  • Gatunek: Punk rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Składanka
  • Data premiery: 2012-09-03

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "The Studio Albums 1990-2009".

Płyta nr 1

O albumie

Fani Green Day, oto coś specjalnego dla Was! Zanim pojawi się w sprzedaży zapowiadana na 24 września nowa studyjna płyta znakomitego, kalifornijskiego poppunkowego tria - "¡Uno!", otrzymujecie niepowtarzalną okazję zaopatrzenia się we wcześniejsze wydawnictwa Waszych ulubieńców. Określenie "niepowtarzalna okazja" jest jak najbardziej uzasadnione. Nakład prezentowanego ośmiopłytowego boxu jest bowiem limitowany, a po wyprzedaniu wszystkich egzemplarzy dodruków nie będzie! Dlatego zachowajcie czujność i szykujcie portfele. W pudełku znajdą się zarówno ostatnie genialne produkcje Billego Joe Armstronga, Mike'a Dirnta i Tré Coola, multiplatynowe i obsypane licznymi nagrodami "American Idiot" i "21st Century Breakdown", przebojowe albumy z lat 90. XX wieku, które wyniosły trio na szczyty sławy, z "Dookie", "Insomniac" i "Nimrod" na czele, jak również zbiór najwcześniejszych nagrań Green Day, jeszcze z czasów współpracy z wytwórnią Lookout!, czyli "1,039/ Smoothed Out Slappy Hours" oraz "Kerplunk!". Wszystkie krążki zostały zapakowane w kartonowe koperty, włożone do eleganckiego pudełka. Wspaniały prezent dla każdego fana, a także sposób na szybkie uzupełnienie braków w dyskografii Green Day.

Inne wydania tego albumu

Album "The Studio Albums 1990-2009" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "The Studio Albums 1990-2009".
Polecamy
Green Day
Green Day - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!